همستر کامبت

همستر کامبت؛ جوایز روزانه شامل کارت و کد مورس و همچنین مطرح نمودن 10 نکته مهم پیرامون این بازی، موضوع مقاله پیش رو است. توجه به این نکته ضروریست که بنا بر تجربه نات کوین که برنده اصلی آن خود تلگرام بوده، نمی بایستی انتظار سود چشمگیری از این بازی داشت و توصیه می شود فقط یک بازی تلقی شود و زمان و سرمایه اجتماعی بطور افراطی صرف آن نشود.

جوایز روزانه:

کارت همستر امروز و کد مورس را می توانید از سایت های زیر بصورت روزانه دریافت نمایید:

کارت همستر 5 میلیونی ساعت 15:30 و کد مورس 1 میلیونی ساعت 22:30 هر روز منتشر می شود.

ارز دیجیتال

زی سان

نکته 1:

بنابر گزارش آسوشیتدپرس “شوق کریپتو «همستر» ایران را فرا گرفته است. این نشان دهنده ضعف اقتصادی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری است.” و این موضوعی است که کاملا ملموس و مورد تایید است و با توجه به محیط اجتماعی و خانوادگی قابل رویت و درک است.

چندین پیامک از طرف پلیس پیشگیری با مضمونی کلی در این خصوص از طرف اپراتورها به عموم ارسال شده که به نظر می رسد با هدف جلوگیری از گرایش عموم مردم به این بازی ارسال شده اما به دلیل شکاف ملت و دولت، میل و رغبت عمومی را تقویت نموده است.

نکته 2:

همستر کامبت توسط تلگرام پشتیبانی می شود و از طریق بات تلگرام ارائه می گردد. می توان چنین نتیجه گیری نمود که به نوعی اعتبار تلگرام و کریپتو تون مرتبط با آن، پشتیبان بازی همستر کامبت و کریپتوی همستر است. اما تجربه نات کوین گواه بر اینست که برنده اصلی احتملا تلگرام و نه کاربران خواهند بود.

نکته 3:

بازی دارای یک شخصیت محوری با شمایل همستر است. این شخصیت محوری که فرد بازی کننده می باشد، مدیر عامل یک استارتاپ صرافی ارز دیجیتال خیالی است و از طریق کلیک های مکرر، سرمایه گذاری در کارت های بازاریابی، مجوزها، استعدادها، محصولات جدید و موارد دیگر برای کسب سود در بازه های زمانی مشخص و همچنین ارائه کد مورس و کارت بصورت روزانه، به کسب کریپتو همستر می پردازد. این بازی ترکیبی از سرگرمی و استراتژی را ارائه می‌کند. البته این سناریو مربوط به زمان نگارش مقاله است و ممکن است در بروز رسانی های بعدی این سناریو متحول شود.

نکته 4:

همستر کامبت (Hamster Kombat) در پیش بازار صرافی ارز دیجیتال کوکوین (KuCoin) که یک صرافی شناخته شده می باشد، برای مدتی در تابلو درج شده است.

نکته 5:

همستر کامبت فعالانه در حال کار بر روی ایجاد مشارکت با بازیگران اصلی صنعت ارزهای دیجیتال و بازی است. برای مثال، ادغام با شبکه باز تن (TON) مربوط به تلگرام تضمین می‌کند که همستر کامبت از تراکنش‌های ایمن، سریع و غیرمتمرکز استفاده خواهد کرد.

نکته 6:

یکی از سناریو هایی که نشانه های آن از نقشه راه طراحان بر می آید، مربوط به اینست که هر همستر در بازی یک NFT منحصر بفرد با شمایل متفاوت است و این شکل و شمایل و پوشش با تکامل و بلوغ کسب و کار رشد می یابد و امکان تجارت و فروش این NFTهای منحصربفرد در بازار فراهم خواهد شد.

نکته 7:

تا زمان نگارش این مقاله 200 میلیون نفر از سراسر دنیا به عضویت این بازی درآمده اند.

نکته 8:

بازی در مارچ 2024 معرفی شد وتوکن های آن با HMSTR نمایش داده می شود.

نکته 9:

با تمام هیاهو برای هیچی که در مورد این بازی در جریان است، نمی توان برخی جنبه های جذاب این بازی را نادیده گرفت.ترکیبی از گیم پلی جذاب، سرمایه گذاری استراتژیک و پتانسیل دریافت جوایز در دنیای واقعی، همستر کامبت را به یک انتخاب جذاب در میان علاقه مندان به بازی های کریپتو تبدیل کرده است.

نکته 10:

بازیگری این کریپتو در فضای متاورس در آینده محتمل است.

همستر کامبت
همستر کامبت

راهنمایی کارت و کد مورس روزانه همستر کامبت

نحوه دریافت جوایز روزانه همستر

یکی از ویژگی‌های برجسته مینی برنامه تلگرام همستر کامبت (TMA) پیشنهادات خرید کارت های سه گانه روزانه است. با خرید این کارت های روزانه 5 میلیون سکه رایگان درون بازی همستر، پاداش دریافت می کنید. این پیشنهاد روزانه همستر هر روز تغییر می‌کند و از شما خواسته می شود سه آیتم خاص را در صرافی خود بخرید یا سطح آن را ارتقا دهید. با شرکت در این پیشنهاد ویژه روزانه، می توانید خزانه ی درون بازی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. البته بطور غیر مستقیم درآمد غیرفعال هم افزایش می یابد.

همچنین کدهایی را بصورت مورس کلمات بصورت روزانه می توانید وارد نمایید تا از پاداش 1 میلیونی بهره مند شوید. تا زمان نگارش این نوشتار کارت 5 میلیونی ساعت 15:30 و کد مورس 1 میلیونی ساعت 22:30 هر روز به وقت ایران منتشر می شود.

دیدگاه ها